У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Струмківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Струмківка:

Поточний розклад електричок Зарічево - Струмківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Струмківка о 17 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6547-6548 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Зарічево і Струмківка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Перечин(18.57), ЛВЧ-5(19.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Струмківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Струмківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Струмківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічево та Струмківка – 35.0 км. Ціна квитка на електричку Зарічево Струмківка складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.49
Зарічево
08.41
Струмківка
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 16.35
Зарічево
17.40
Струмківка
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 18.51
Зарічево
20.45
Струмківка
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Струмківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Струмківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Струмківка — Зарічево