У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Ужгород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Ужгород:

Поточний розклад електричок Зарічево - Ужгород включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 51 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Ужгород о 19 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 27 хв. Між станціями Зарічево і Ужгород цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Ужгород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Ужгород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Ужгород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.46
Зарічево
08.13
Ужгород
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 16.30
Зарічево
17.12
Ужгород
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 18.51
Зарічево
19.33
Ужгород
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Ужгород

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ужгород — Зарічево