У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Куткор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Куткор:

Поточний розклад електричок Заруддя - Куткор включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 56 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Куткор о 06 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 4 хв. Між станціями Заруддя і Куткор цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Мокрів(09.23), Верба(10.03), Радивилів(10.41), Закомар'я(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Куткор, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Куткор ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Куткор можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 03.56
Заруддя
06.44
Куткор
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 09.20
Заруддя
12.24
Куткор
3 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Куткор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Куткор

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куткор — Заруддя