У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Мокрів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Мокрів:

Поточний розклад електричок Заруддя - Мокрів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 36 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Мокрів о 18 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Заруддя і Мокрів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Мокрів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Мокрів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Мокрів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заруддя та Мокрів – 2.0 км. Ціна квитка на електричку Заруддя Мокрів складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.56
Заруддя
03.59
Мокрів
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 09.20
Заруддя
09.23
Мокрів
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.36
Заруддя
18.39
Мокрів
3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Мокрів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Мокрів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мокрів — Заруддя