У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Турки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Турки:

Поточний розклад електричок Заруддя - Турки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 20 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Турки о 10 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Заруддя і Турки цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Мокрів(03.59), Верба(05.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Турки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Турки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Турки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заруддя та Турки – 38.7 км. Ціна квитка на електричку Заруддя Турки складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.56
Заруддя
05.10
Турки
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 09.20
Заруддя
10.07
Турки
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.36
Заруддя
19.24
Турки
48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Турки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Турки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Турки — Заруддя