У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудечко - Пахиня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудечко - Пахиня:

Поточний розклад електричок Зарудечко - Пахиня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 16 хв зі станції Зарудечко і прибуває на станцію Пахиня о 22 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Зарудечко і Пахиня цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудечко - Пахиня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудечко Пахиня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудечко - Пахиня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6244 Тернопіль Ланівці 22.16
Зарудечко
22.36
Пахиня
20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудечко -Пахиня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудечко — Пахиня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пахиня — Зарудечко