У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудинці - Тетіїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудинці - Тетіїв:

Поточний розклад електричок Зарудинці - Тетіїв включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 55 хв зі станції Зарудинці і прибуває на станцію Тетіїв о 13 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 2 г 10 хв. Між станціями Зарудинці і Тетіїв цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Староустенці(11.11), Розкопане(12.07), Слобідський Пост(12.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудинці - Тетіїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудинці Тетіїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудинці - Тетіїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.55
Зарудинці
13.05
Тетіїв
2 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудинці -Тетіїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудинці — Тетіїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тетіїв — Зарудинці