У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарваниця - Цебрів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарваниця - Цебрів:

Поточний розклад електричок Зарваниця - Цебрів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 27 хв зі станції Зарваниця і прибуває на станцію Цебрів о 19 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Зарваниця і Цебрів цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Плугів(06.35), Тустоголови(06.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарваниця - Цебрів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарваниця Цебрів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарваниця - Цебрів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарваниця та Цебрів – 36.9 км. Ціна квитка на електричку Зарваниця Цебрів складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.29
Зарваниця
07.12
Цебрів
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Львів Тернопіль 10.53
Зарваниця
11.35
Цебрів
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 18.27
Зарваниця
19.08
Цебрів
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарваниця -Цебрів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарваниця — Цебрів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цебрів — Зарваниця