У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цебрів - Зарваниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Цебрів - Зарваниця:

Поточний розклад електричок Цебрів - Зарваниця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 45 хв зі станції Цебрів і прибуває на станцію Зарваниця о 17 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6047 сполученням Тернопіль-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Цебрів і Зарваниця цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Озерна(21.14), Зборів(21.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Цебрів - Зарваниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Цебрів Зарваниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Цебрів - Зарваниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Цебрів та Зарваниця – 36.5 км. Ціна квитка на електричку Цебрів Зарваниця складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041* Тернопіль Львів 09.03
Цебрів
09.47
Зарваниця
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 16.45
Цебрів
17.29
Зарваниця
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6047 Тернопіль Красне 21.07
Цебрів
21.52
Зарваниця
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Цебрів -Зарваниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Цебрів — Зарваниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарваниця — Цебрів