У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарваниця - Зборів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарваниця - Зборів:

Поточний розклад електричок Зарваниця - Зборів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 30 хв зі станції Зарваниця і прибуває на станцію Зборів о 18 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Зарваниця і Зборів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарваниця - Зборів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарваниця Зборів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарваниця - Зборів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.29
Зарваниця
06.46
Зборів
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 10.56
Зарваниця
11.12
Зборів
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 18.30
Зарваниця
18.46
Зборів
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарваниця -Зборів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарваниця — Зборів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зборів — Зарваниця