У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Зарваниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зборів - Зарваниця:

Поточний розклад електричок Зборів - Зарваниця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 16 хв зі станції Зборів і прибуває на станцію Зарваниця о 17 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6047 сполученням Тернопіль-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Зборів і Зарваниця цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зборів - Зарваниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зборів Зарваниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зборів - Зарваниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Тернопіль Львів 09.32
Зборів
09.47
Зарваниця
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6045* Тернопіль Львів 17.16
Зборів
17.31
Зарваниця
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6047 Тернопіль Красне 21.40
Зборів
21.56
Зарваниця
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зборів -Зарваниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Зарваниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарваниця — Зборів