У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зашків - Брюховичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зашків - Брюховичі:

Поточний розклад електричок Зашків - Брюховичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 28 хв зі станції Зашків і прибуває на станцію Брюховичі о 06 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001-6002 сполученням Рава Руська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Зашків і Брюховичі цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зашків - Брюховичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зашків Брюховичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зашків - Брюховичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001-6002 Рава Руська Львів 06.28
Зашків
06.47
Брюховичі
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зашків -Брюховичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зашків — Брюховичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Брюховичі — Зашків