У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зашків - Добросин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зашків - Добросин:

Поточний розклад електричок Зашків - Добросин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 35 хв зі станції Зашків і прибуває на станцію Добросин о 22 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Зашків і Добросин цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Куликів(21.47), Глинсько(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зашків - Добросин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зашків Добросин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зашків - Добросин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001* Львів Рава Руська 21.35
Зашків
22.26
Добросин
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зашків -Добросин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зашків — Добросин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добросин — Зашків