У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зашків - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зашків - Львів:

Поточний розклад електричок Зашків - Львів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 18 хв зі станції Зашків і прибуває на станцію Львів о 07 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001-6002 сполученням Рава Руська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Зашків і Львів цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Завадів(06.24), Батарівка(06.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зашків - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зашків Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зашків - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зашків та Львів – 17.7 км. Ціна квитка на електричку Зашків Львів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001-6002 Рава Руська Львів 06.18
Зашків
07.02
Львів
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зашків -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зашків — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Зашків