У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засулля - Андріяшівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засулля - Андріяшівка:

Поточний розклад електричок Засулля - Андріяшівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 44 хв зі станції Засулля і прибуває на станцію Андріяшівка о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Засулля і Андріяшівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засулля - Андріяшівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засулля Андріяшівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засулля - Андріяшівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засулля та Андріяшівка – 18.2 км. Ціна квитка на електричку Засулля Андріяшівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Ромни Ромодан 08.05
Засулля
08.30
Андріяшівка
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 11.28
Засулля
11.53
Андріяшівка
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.44
Засулля
18.08
Андріяшівка
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засулля -Андріяшівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засулля — Андріяшівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Андріяшівка — Засулля