У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засулля - Лохвиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засулля - Лохвиця:

Поточний розклад електричок Засулля - Лохвиця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Засулля і прибуває на станцію Лохвиця о 18 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Засулля і Лохвиця цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Біловоди(11.36), 119 Км(12.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засулля - Лохвиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засулля Лохвиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засулля - Лохвиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Ромни Ромодан 08.04
Засулля
09.07
Лохвиця
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 11.28
Засулля
12.34
Лохвиця
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.43
Засулля
18.44
Лохвиця
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засулля -Лохвиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засулля — Лохвиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лохвиця — Засулля