У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засулля - Перекопівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засулля - Перекопівка:

Поточний розклад електричок Засулля - Перекопівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 44 хв зі станції Засулля і прибуває на станцію Перекопівка о 17 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Засулля і Перекопівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засулля - Перекопівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засулля Перекопівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засулля - Перекопівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засулля та Перекопівка – 12.5 км. Ціна квитка на електричку Засулля Перекопівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Ромни Ромодан 08.05
Засулля
08.22
Перекопівка
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 11.28
Засулля
11.45
Перекопівка
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.44
Засулля
17.59
Перекопівка
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засулля -Перекопівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засулля — Перекопівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перекопівка — Засулля