У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Абамеликове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Абамеликове:

Поточний розклад електричок Затишшя - Абамеликове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 44 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Абамеликове о 22 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Затишшя і Абамеликове цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Перехрестове(17.23), Побережжя(18.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Абамеликове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Абамеликове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Абамеликове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 08.50
Затишшя
11.02
Абамеликове
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 13.46
Затишшя
16.02
Абамеликове
2 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 17.10
Затишшя
19.35
Абамеликове
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 20.44
Затишшя
22.55
Абамеликове
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Абамеликове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Абамеликове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Абамеликове — Затишшя