У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Перше Травня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Перше Травня:

Поточний розклад електричок Затишшя - Перше Травня включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 10 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Перше Травня о 17 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Затишшя і Перше Травня цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Перше Травня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Перше Травня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Перше Травня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Перше Травня – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Перше Травня складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 08.50
Затишшя
09.09
Перше Травня
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6272 Одеса Балта 11.32
Затишшя
11.51
Перше Травня
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 13.46
Затишшя
14.07
Перше Травня
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 17.10
Затишшя
17.29
Перше Травня
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 20.44
Затишшя
21.04
Перше Травня
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Перше Травня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Перше Травня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перше Травня — Затишшя