У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Затишшя - Подільськ-Північний включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 54 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 17 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Затишшя і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Подільськ-Північний – 58.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Подільськ-Північний складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Затишшя