У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Шкільна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Шкільна:

Поточний розклад електричок Затишшя - Шкільна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 54 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Шкільна о 18 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Затишшя і Шкільна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Перехрестове(14.19), Побережжя(15.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Шкільна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Шкільна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Шкільна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Шкільна – 70.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Шкільна складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 08.48
Затишшя
10.17
Шкільна
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 14.05
Затишшя
15.38
Шкільна
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 16.54
Затишшя
18.22
Шкільна
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 20.30
Затишшя
22.02
Шкільна
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Шкільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Шкільна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шкільна — Затишшя