У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадів - Глинсько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадів - Глинсько:

Поточний розклад електричок Завадів - Глинсько включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 23 хв зі станції Завадів і прибуває на станцію Глинсько о 22 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Завадів і Глинсько цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Зашків(21.29), Жовква(21.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадів - Глинсько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадів Глинсько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадів - Глинсько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадів та Глинсько – 24.3 км. Ціна квитка на електричку Завадів Глинсько складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001 Львів Рава Руська 21.23
Завадів
22.07
Глинсько
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадів -Глинсько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадів — Глинсько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глинсько — Завадів