У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадівка - Білозір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадівка - Білозір'я:

Поточний розклад електричок Завадівка - Білозір'я включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 22 хв зі станції Завадівка і прибуває на станцію Білозір'я о 18 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 2 г 37 хв. Між станціями Завадівка і Білозір'я цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Валява(16.26), Цвіткове(16.59), Балаклія-2(17.52), Ім. Тараса Шевченка(18.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадівка - Білозір'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадівка Білозір'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадівка - Білозір'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадівка та Білозір'я – 78.0 км. Ціна квитка на електричку Завадівка Білозір'я складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6510 Миронівка Черкаси 16.22
Завадівка
18.59
Білозір'я
2 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадівка -Білозір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .