У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білозір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білозір'я:

Актуальний розклад електричок по станції Білозір'я містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білозір'я з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Ім. Тараса Шевченка, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 28 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Сміла, Буддеталь, Хацьки, Степанки, Черкаси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білозір'я відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Христинівка - Черкаси, Черкаси - Умань, Ім. Тараса Шевченка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білозір'я відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білозір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білозір'я