У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадівка - Хлистунівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадівка - Хлистунівка:

Поточний розклад електричок Завадівка - Хлистунівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 32 хв зі станції Завадівка і прибуває на станцію Хлистунівка о 09 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Завадівка і Хлистунівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Валява(21.45), Дирдин(22.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадівка - Хлистунівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадівка Хлистунівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадівка - Хлистунівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадівка та Хлистунівка – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Завадівка Хлистунівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.32
Завадівка
09.57
Хлистунівка
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.22
Завадівка
16.48
Хлистунівка
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.40
Завадівка
22.09
Хлистунівка
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадівка -Хлистунівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадівка — Хлистунівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хлистунівка — Завадівка