У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Хацьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Хацьки:

Поточний розклад електричок Заводська - Хацьки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Хацьки о 18 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Цвіткове - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Заводська і Хацьки цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Хацьки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Хацьки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Хацьки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Хацьки – 16.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Хацьки складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Цвіткове Черкаси 06.44
Заводська
07.41
Хацьки
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 18.14
Заводська
18.56
Хацьки
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Хацьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .