У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Хацьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Хацьки:

Поточний розклад електричок Заводська - Хацьки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 55 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Хацьки о 07 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Заводська і Хацьки цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Хацьки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Хацьки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Хацьки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Цвіткове Черкаси 06.55
Заводська
07.41
Хацьки
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 18.12
Заводська
19.04
Хацьки
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Хацьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .