У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Саморідня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Саморідня:

Поточний розклад електричок Заводська - Саморідня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 29 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Саморідня о 14 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6643 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Заводська і Саморідня цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Миколаївка(17.37), Володимирівка(17.59), Цвіткове(18.23), Чубівка(18.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Саморідня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Саморідня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Саморідня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Саморідня – 77.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Саморідня складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 12.29
Заводська
14.15
Саморідня
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 17.35
Заводська
19.27
Саморідня
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Саморідня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Саморідня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саморідня — Заводська