У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Близнюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Близнюки:

Поточний розклад електричок Заводська - Близнюки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 23 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Близнюки о 12 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Заводська і Близнюки цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Близнюки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Близнюки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Близнюки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Близнюки – 18.4 км. Ціна квитка на електричку Заводська Близнюки складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 12.23
Заводська
12.55
Близнюки
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Близнюки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Близнюки — Заводська