У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Липкуватівка:

Поточний розклад електричок Заводська - Липкуватівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 14 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Липкуватівка о 07 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 32 хв. Між станціями Заводська і Липкуватівка цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Хлібна(07.22), Роздольський(08.09), Трійчате(08.56), Першотравневий(09.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Липкуватівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Липкуватівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Липкуватівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Липкуватівка – 108.4 км. Ціна квитка на електричку Заводська Липкуватівка складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 05.14
Заводська
07.38
Липкуватівка
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 07.19
Заводська
09.51
Липкуватівка
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 08.44
Заводська
11.12
Липкуватівка
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.44
Заводська
18.12
Липкуватівка
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Липкуватівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липкуватівка — Заводська