У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Широніне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Широніне:

Поточний розклад електричок Заводська - Широніне включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 14 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Широніне о 07 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Заводська і Широніне цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Хлібна(07.22), Роздольський(08.09), Трійчате(08.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Широніне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Широніне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Широніне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Широніне – 86.3 км. Ціна квитка на електричку Заводська Широніне складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 05.14
Заводська
07.09
Широніне
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 07.19
Заводська
09.21
Широніне
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 08.44
Заводська
10.44
Широніне
2 г Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.44
Заводська
17.44
Широніне
2 г Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 17.46
Заводська
19.44
Широніне
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Широніне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Широніне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Широніне — Заводська