У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Широніне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широніне:

Актуальний розклад електричок по станції Широніне містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Широніне з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Слов'янськ, Біляївка, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 26 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Безпалівка, Шурине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Широніне відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка, Бірки - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широніне відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Широніне - Харків від 23.00 грн. (57.8 км)

  • Широніне - Лозова від 45.00 грн. (160.5 км)

  • Широніне - Слов'янськ від 58.00 грн. (260.8 км)

  • Широніне - Лихачове від 19.00 грн. (26.4 км)

  • Широніне - Барвенкове від 56.50 грн. (219.4 км)

  • Широніне - Мерефа від 20.00 грн. (32.7 км)

  • Широніне - Близнюки від 49.00 грн. (178.0 км)

  • Широніне - Краснопавлівка від 35.50 грн. (120.4 км)

  • Широніне - Гаврилівка від 54.00 грн. (199.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 04.52 1 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бірки Лозова 05.21 1 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лозова Харків 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.44 1 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 16.00 1 хв  16.01 Курсує щоденно - переглянути
7001* Харків Лозова 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 22.25 1 хв  22.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Широніне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Широніне