У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Широніне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широніне:

Актуальний розклад електричок по станції Широніне містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Широніне з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Дубове, Лозова, Гаврилівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 28 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Безпалівка, Шурине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Широніне відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове, Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широніне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Лихачове Харків 03.45 1 хв  03.46 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 05.00 1 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.44 1 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 11.27 1 хв  11.28 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 12.37 1 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.33 2 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 19.37 1 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.08 1 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 22.27 1 хв  22.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Широніне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Широніне