У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завишень - Батятичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завишень - Батятичі:

Поточний розклад електричок Завишень - Батятичі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 16 хв зі станції Завишень і прибуває на станцію Батятичі о 07 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Завишень і Батятичі цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Червоноград(06.23), Стриханка(07.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завишень - Батятичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завишень Батятичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завишень - Батятичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завишень та Батятичі – 41.4 км. Ціна квитка на електричку Завишень Батятичі складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6053 Сокаль Львів 06.16
Завишень
07.30
Батятичі
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завишень -Батятичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завишень — Батятичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Батятичі — Завишень