У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завишень - Сокаль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завишень - Сокаль:

Поточний розклад електричок Завишень - Сокаль включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 33 хв зі станції Завишень і прибуває на станцію Сокаль о 23 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Завишень і Сокаль цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завишень - Сокаль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завишень Сокаль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завишень - Сокаль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завишень та Сокаль – 3.2 км. Ціна квитка на електричку Завишень Сокаль складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 23.33
Завишень
23.40
Сокаль
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завишень -Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завишень — Сокаль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сокаль — Завишень