У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Збараж - Малий Глибочок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Збараж - Малий Глибочок:

Поточний розклад електричок Збараж - Малий Глибочок включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 46 хв зі станції Збараж і прибуває на станцію Малий Глибочок о 21 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Збараж і Малий Глибочок цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Збараж - Малий Глибочок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Збараж Малий Глибочок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Збараж - Малий Глибочок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6244 Тернопіль Ланівці 21.46
Збараж
21.56
Малий Глибочок
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Збараж -Малий Глибочок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Збараж — Малий Глибочок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малий Глибочок — Збараж