У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Олика
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Олика:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Олика включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 53 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Олика о 16 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Здолбунів і Олика цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Квасилів(20.36), Великий Олексин(20.57), Грабів(21.21), Новостав(21.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Олика, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Олика ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Олика можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Олика – 34.2 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Олика складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 08.24
Здолбунів-Пас.
09.48
Олика
1 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 14.53
Здолбунів-Пас.
16.15
Олика
1 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.30
Здолбунів-Пас.
21.59
Олика
1 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Олика можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Олика

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олика — Здолбунів