У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Погиньки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Погиньки:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Погиньки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 24 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Погиньки о 12 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 4 г 8 хв. Між станціями Здолбунів і Погиньки цей електропоїзд проїжджає 40 зупинок. Серед них Квасилів(14.59), 245 Км(15.33), 271 Км(16.08), Жабки(16.51), Дачне(17.43), Переспа(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Погиньки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Погиньки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Погиньки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Погиньки – 115.5 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Погиньки складає 63.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 08.24
Здолбунів-Пас.
12.29
Погиньки
4 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 14.53
Здолбунів-Пас.
19.01
Погиньки
4 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Погиньки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Погиньки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Погиньки — Здолбунів