У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Погиньки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Погиньки:

Актуальний розклад електричок по станції Погиньки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Погиньки з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 58 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти 352 Км, Вівчицьк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Погиньки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Погиньки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6356 Ковель Здолбунів 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.22 1 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 13.46 1 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Погиньки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Погиньки