У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Рудня-Почаївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Рудня-Почаївська:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Рудня-Почаївська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 45 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Рудня-Почаївська о 10 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Здолбунів і Рудня-Почаївська цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Миколи Приходька(03.27), Мокрів(03.59), Верба(05.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Рудня-Почаївська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Рудня-Почаївська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Рудня-Почаївська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Рудня-Почаївська – 70.4 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Рудня-Почаївська складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
05.17
Рудня-Почаївська
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
10.14
Рудня-Почаївська
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.00
Здолбунів-Пас.
19.31
Рудня-Почаївська
1 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Рудня-Почаївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Рудня-Почаївська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудня-Почаївська — Здолбунів