У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Задвір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Задвір'я:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Задвір'я включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 20 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Задвір'я о 06 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 51 хв. Між станціями Здолбунів і Задвір'я цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Миколи Приходька(08.50), Мокрів(09.23), Верба(10.03), Радивилів(10.41), Закомар'я(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Задвір'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Задвір'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Задвір'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Задвір'я – 158.1 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Задвір'я складає 84.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
06.56
Задвір'я
3 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
12.36
Задвір'я
3 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Задвір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Задвір'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Задвір'я — Здолбунів