У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Мокрів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Мокрів:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Мокрів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 45 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Мокрів о 09 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Мокрів цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Миколи Приходька(18.06), Заруддя(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Мокрів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Мокрів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Мокрів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Пас. та Мокрів – 27.9 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. Мокрів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
03.59
Мокрів
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
09.23
Мокрів
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.00
Здолбунів-Пас.
18.39
Мокрів
39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Мокрів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Мокрів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мокрів — Здолбунів-Пас.