У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Мирогоща
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Мирогоща:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Мирогоща включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 45 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Мирогоща о 09 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Мирогоща цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Миколи Приходька(18.06), Заруддя(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Мирогоща, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Мирогоща ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Мирогоща можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
04.06
Мирогоща
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
09.30
Мирогоща
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.00
Здолбунів-Пас.
18.46
Мирогоща
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Мирогоща можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Мирогоща

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мирогоща — Здолбунів-Пас.