У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Обарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Обарів:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Обарів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 29 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Обарів о 17 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Обарів цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Квасилів(20.36), Великий Олексин(20.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Обарів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Обарів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Обарів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 08.24
Здолбунів-Пас.
08.58
Обарів
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360* Здолбунів Ковель 14.53
Здолбунів-Пас.
15.26
Обарів
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6363-6364* Здолбунів Ковель 17.29
Здолбунів-Пас.
17.58
Обарів
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6361* Здолбунів Луцьк 20.30
Здолбунів-Пас.
21.04
Обарів
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Обарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Обарів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Обарів — Здолбунів-Пас.