У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Рудня-Почаївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Рудня-Почаївська:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Рудня-Почаївська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Рудня-Почаївська о 19 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Рудня-Почаївська цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Миколи Приходька(03.27), Мокрів(03.59), Верба(05.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Рудня-Почаївська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Рудня-Почаївська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Рудня-Почаївська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
05.12
Рудня-Почаївська
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
10.16
Рудня-Почаївська
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.00
Здолбунів-Пас.
19.31
Рудня-Почаївська
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Рудня-Почаївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Рудня-Почаївська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудня-Почаївська — Здолбунів-Пас.