У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - Свинківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - Свинківка:

Поточний розклад електричок Зелена - Свинківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 45 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію Свинківка о 18 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6295 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Зелена і Свинківка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - Свинківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Свинківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - Свинківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 06.27
Зелена
06.48
Свинківка
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 12.10
Зелена
12.31
Свинківка
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 17.45
Зелена
18.06
Свинківка
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -Свинківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — Свинківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свинківка — Зелена