У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Нові Санжари
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Нові Санжари:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Нові Санжари включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 58 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Нові Санжари о 22 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Зеленівка і Нові Санжари цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Куликівка(10.22), Жарки(11.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Нові Санжари, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Нові Санжари ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Нові Санжари можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 10.16
Зеленівка
11.16
Нові Санжари
1 г Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
16.31
Нові Санжари
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 21.58
Зеленівка
22.50
Нові Санжари
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Нові Санжари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Нові Санжари

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нові Санжари — Зеленівка