У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 Кременчук — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кременчук - Полтава номер 6536 відправляється зі станції Кременчук о 20.32 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 23.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6536 Кременчук - Полтава пролягає по таким станціям як Екіпіровка, Передгірковий парк, Калачівський, Потоки, Галещина, Ганнівка, Куликівка, 197 Км, Ліщинівка, Мала Перещепинська, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Кременчук – Полтава-Південна складає 39.50 гривень. Відстань між станціями – 126.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6536 з 17 по 30 травня 2024 року відправляється зі ст. Ганнівка 22,00 ст. Кобеляки 22,20 - 22,21 ст. Ліщинівка 22,40 - 22,42 ст. Н. Санжари 22,53 - 22,54 ст. М. Перепинська 23,05 - 23,06 ЕЦ-2 23,34 ст. Полтава - Південна 23,59 на дільниці Кременчук - Ганнівка відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.32
Череднички 20.34 1 хв  20.35 2 хв 
Екіпіровка 20.39 1 хв  20.40 7 хв 
Гірка 20.42 1 хв  20.43 10 хв 
Передгірковий парк 20.46 1 хв  20.47 14 хв 
252 Км 20.51 1 хв  20.52 19 хв 
Калачівський 20.55 1 хв  20.56 23 хв 
Омельник 21.04 1 хв  21.05 32 хв 
Потоки 21.13 1 хв  21.14 41 хв 
Білани 21.20 1 хв  21.21 48 хв 
Галещина 21.27 2 хв  21.29 55 хв 
Козельщина 21.37 1 хв  21.38 1 г  5 хв 
Ганнівка 21.44 1 хв  21.45 1 г  12 хв 
Зеленівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  17 хв 
Куликівка 21.56 1 хв  21.57 1 г  24 хв 
Кобеляки 22.05 1 хв  22.06 1 г  33 хв 
197 Км 22.12 1 хв  22.13 1 г  40 хв 
Рзд 193 км 22.18 1 хв  22.19 1 г  46 хв 
Ліщинівка 22.25 2 хв  22.27 1 г  53 хв 
Нові Санжари 22.38 1 хв  22.39 2 г  6 хв 
Мала Перещепинська 22.50 1 хв  22.51 2 г  18 хв 
Головач 23.03 1 хв  23.04 2 г  31 хв 
Терешки 23.13 1 хв  23.14 2 г  41 хв 
Полтава-Південна 23.24 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6536 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930