У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 Кременчук — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кременчук - Полтава номер 6536 відправляється зі станції Кременчук о 20.22 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 23.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6536 Кременчук - Полтава пролягає по таким станціям як Екіпіровка, Передгірковий парк, Калачівський, Потоки, Галещина, Ганнівка, Куликівка, 197 Км, Ліщинівка, Мала Перещепинська, Терешки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.22
Череднички 20.25 1 хв  20.26 3 хв 
Екіпіровка 20.30 1 хв  20.31 8 хв 
Гірка 20.34 1 хв  20.35 12 хв 
Передгірковий парк 20.39 1 хв  20.40 17 хв 
252 Км 20.45 1 хв  20.46 23 хв 
Калачівський 20.50 1 хв  20.51 28 хв 
Омельник 20.54 1 хв  20.55 32 хв 
Потоки 20.59 1 хв  21.00 37 хв 
Білани 21.22 1 хв  21.23 1 г 
Галещина 21.29 1 хв  21.30 1 г  7 хв 
Козельщина 21.43 1 хв  21.44 1 г  21 хв 
Ганнівка 21.51 1 хв  21.52 1 г  29 хв 
Зеленівка 21.57 1 хв  21.58 1 г  35 хв 
Куликівка 22.04 1 хв  22.05 1 г  42 хв 
Кобеляки 22.14 1 хв  22.15 1 г  52 хв 
197 Км 22.22 1 хв  22.23 2 г 
Рзд 193 км 22.29 1 хв  22.30 2 г  7 хв 
Ліщинівка 22.36 2 хв  22.38 2 г  14 хв 
Нові Санжари 22.50 1 хв  22.51 2 г  28 хв 
Мала Перещепинська 23.03 1 хв  23.04 2 г  41 хв 
Головач 23.16 1 хв  23.17 2 г  54 хв 
Терешки 23.25 1 хв  23.26 3 г  3 хв 
Полтава-Південна 23.35 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6536 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728