У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 Кременчук — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6536 сполученням Кременчук - Полтава-Південна відправляється зі станції Кременчук о 20.22 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 23.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гірка, 252 Км, Омельник, Білани, Козельщина, Зеленівка, Кобеляки, Рзд 193 км, Нові Санжари, Головач.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 20.22
Череднички 20.25 1 хв  20.26 3 хв 
Гірка 20.32 1 хв  20.33 10 хв 
Передгірковий парк 20.36 1 хв  20.37 14 хв 
252 Км 20.41 1 хв  20.42 19 хв 
Калачівський 20.45 1 хв  20.46 23 хв 
Омельник 20.54 1 хв  20.55 32 хв 
Потоки 20.59 1 хв  21.00 37 хв 
Білани 21.06 1 хв  21.07 44 хв 
Галещина 21.12 2 хв  21.14 50 хв 
Козельщина 21.24 1 хв  21.25 1 г  2 хв 
Ганнівка 21.31 1 хв  21.32 1 г  9 хв 
Зеленівка 21.37 1 хв  21.38 1 г  15 хв 
Куликівка 21.44 1 хв  21.45 1 г  22 хв 
Кобеляки 21.54 1 хв  21.55 1 г  32 хв 
197 Км 22.03 1 хв  22.04 1 г  41 хв 
Рзд 193 км 22.09 1 хв  22.10 1 г  47 хв 
Ліщинівка 22.16 2 хв  22.18 1 г  54 хв 
Нові Санжари 22.30 1 хв  22.31 2 г  8 хв 
Мала Перещепинська 22.41 1 хв  22.42 2 г  19 хв 
Головач 22.55 1 хв  22.56 2 г  33 хв 
Терешки 23.05 1 хв  23.06 2 г  43 хв 
Полтава-Південна 23.15 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6536 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031