У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай - Соколове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Гай - Соколове:

Поточний розклад електричок Зелений Гай - Соколове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Зелений Гай і прибуває на станцію Соколове о 18 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Зелений Гай і Соколове цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Південний(17.48), 4 Км(18.08), 16 Км(18.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Гай - Соколове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Гай Соколове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Гай - Соколове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6705 Харків Зміїв 17.46
Зелений Гай
18.38
Соколове
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Гай -Соколове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Гай — Соколове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Соколове — Зелений Гай