У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Колодязь - Чугуїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Колодязь - Чугуїв:

Поточний розклад електричок Зелений Колодязь - Чугуїв включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 38 хв зі станції Зелений Колодязь і прибуває на станцію Чугуїв о 19 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6815 сполученням Харків-Пас. - Чугуїв, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Зелений Колодязь і Чугуїв цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Мохнач(13.36), Есхар(13.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Колодязь - Чугуїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Колодязь Чугуїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Колодязь - Чугуїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелений Колодязь та Чугуїв – 16.6 км. Ціна квитка на електричку Зелений Колодязь Чугуїв складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6811 Харків Чугуїв 09.29
Зелений Колодязь
10.05
Чугуїв
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6815 Харків Чугуїв 13.30
Зелений Колодязь
14.10
Чугуїв
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6817 Харків Чугуїв 18.38
Зелений Колодязь
19.12
Чугуїв
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Колодязь -Чугуїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Колодязь — Чугуїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чугуїв — Зелений Колодязь