У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6817 Харків — Чугуїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Чугуїв номер 6817 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.35 і прибуває на станцію Чугуїв о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6817 Харків - Чугуїв пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Передвузлова, Безлюдівка, 3 Км, 5 Км, Тернове, 13 Км, Зелений Колодязь, Мохнач, 41 Км, Покровка, Есхар, Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.35
Новоселівка 17.40 1 хв  17.41 5 хв 
Основа 17.51 1 хв  17.52 16 хв 
Передвузлова 17.58 1 хв  17.59 23 хв 
Безлюдівка 18.07 1 хв  18.08 32 хв 
3 Км 18.11 1 хв  18.12 36 хв 
5 Км 18.15 1 хв  18.16 40 хв 
Тернове 18.22 1 хв  18.23 47 хв 
13 Км 18.28 1 хв  18.29 53 хв 
Зелений Колодязь 18.33 1 хв  18.34 58 хв 
Мохнач 18.40 1 хв  18.41 1 г  5 хв 
41 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  10 хв 
Покровка 18.50 1 хв  18.51 1 г  15 хв 
Есхар 18.57 1 хв  18.58 1 г  22 хв 
Дачі 19.02 1 хв  19.03 1 г  27 хв 
Чугуїв 19.14 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6817 Харків-Пас. — Чугуїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930