У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6811 Харків — Чугуїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Чугуїв номер 6811 відправляється зі станції Харків-Левада о 08.30 і прибуває на станцію Чугуїв о 10.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6811 Харків - Чугуїв пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Харків-Вантажний, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, 3 Км, 5 Км, Тернове, 13 Км, Зелений Колодязь, Мохнач, 41 Км, Покровка, Есхар, Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 08.30
Верещаківка-Левадська 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Харків-Вантажний 08.41 1 хв  08.42 11 хв 
Основа 08.46 1 хв  08.47 16 хв 
Передвузлова 08.53 1 хв  08.54 23 хв 
ЕЦ-2 08.56 1 хв  08.57 26 хв 
Безлюдівка 09.02 1 хв  09.03 32 хв 
3 Км 09.07 1 хв  09.08 37 хв 
5 Км 09.11 1 хв  09.12 41 хв 
Тернове 09.17 1 хв  09.18 47 хв 
13 Км 09.23 1 хв  09.24 53 хв 
Зелений Колодязь 09.28 1 хв  09.29 58 хв 
Мохнач 09.35 1 хв  09.36 1 г  5 хв 
41 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г  10 хв 
Покровка 09.44 1 хв  09.45 1 г  14 хв 
Есхар 09.50 1 хв  09.51 1 г  20 хв 
Дачі 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Чугуїв 10.05 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6811 Харків-Левада — Чугуїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728